Právě sledujete: V jakého Boha vlastně věříš? - Vítězslav Vurst, Pavla Habrdová

Z pořadu: Bohoslužby Praha-Smíchov

Záznam kázání Vítězslava Vursta a osobní zkušenost Pavly Habrdové z modlitebny sboru Církve adventistů sedmého dne (CASD) Praha – Smíchov.

Věříte v Boha i navzdory všemu negativnímu, co Vás v životě potká? Dosavadní úspěšný život Pavly Habrdové se naprosto změnil. Díky nemoci se ocitla na invalidním vozíku. Věří v Boha i přesto, že její modlitby „nevyslyšel“? Zamyšlení Vítězslava Vursta doplňuje osobní vyprávění Pavly Habrdové.

Sbor CASD Praha – Smíchov pořádá pravidelné bohoslužby každou sobotu od 9:30 hod. Druhou část dopolední bohoslužby je možné sledovat také v přímém přenosu od 10:45 hod. na stránkách www.bohosluzbyonline.cz. Více informací o sboru CASD Praha – Smíchov naleznete zde.
zobrazit více zobrazit méně

Bible pro dnešek / Římanům 7,1-6 / Kristova smrt a zákon

Bible pro dnešek / Římanům 7,1-6 / Kristova smrt a zákon

Oldřich Svoboda - Lukášovo evangelium o radosti - BT 2013 - 5. část

Oldřich Svoboda - Lukášovo evangelium o radosti - BT 2013 - 5. část

Vyhlašuje se konkurz - Vítězslav Vurst

Vyhlašuje se konkurz - Vítězslav Vurst

Další nově nahraná videa

Adventisté ve světě | Tělocvična pro Itgela

Z pořadu: Adventisté ve světě

V centru mongolského Ulánbátaru funguje už více než 15 let škola adventistů sedmého dne Tusgal. Jak škola funguje? A co nejvíce teď potřebuje?

Mezinárodní stránky projektu:
https://www.adventistmission.org/
zobrazit více

Bible pro dnešek / Soucitný a horlivý Bůh / 2025 1Q 04

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Soucitný a horlivý Bůh / 2025 1Q 04

Studijní materiály k pořadu si můžete zdarma stáhnout zde:
https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/sobotni-skola-2025

zobrazit více

Aktuality

Cliff! – 33: Všichni mrtví tohoto světa

30. 4. 2014

Všichni mrtví tohoto světa
Cyklus filozoficko-teologických úvah
Clifford Goldstein
přečíst více

Bible pro dnešek / Marek 2,27-28 / Kristus a sobota

30. 4. 2014

Jakou důležitost hraje ve vašem životě den odpočinku? Jak jej trávíte a s kým? Jak odpočíváte? Sedmý den týdne, sobota, den odpočinku od stvoření světa je dle slov Ježíše Krista určena "pro člověka". Co to znamená? Ve svém příspěvku se nad pasáží z evangelia podle Marka 2,27-28 zamýšlí kazatel Michal Balcar. Jak rozumíte výroku, že Pánem soboty je Kristus?
Pořad Bible pro dnešek nabízí různorodé pohledy na biblické pasáže a témata. Jednotlivé díly jsou inspirovány biblickými úkoly, které připravuje oddělení Sobotní školy (SŠ) Církve adventistů sedmého dne (CASD). Témata jsou členěna do třinácti dílu v každém z čtvrtletí kalendářního roku. Kromě sledování pořadu se můžete zapojit do diskuse nad jednotlivými myšlenkami v kterémkoliv ze sborů CASD v ČR anebo SR. Více o místech a časech, kde se Bible studuje, naleznete na www.casd.cz a www.casd.sk nebo v aplikaci SBORY.
O právě studovaných a připravovaných tématech studia Bible se dozvíte na stránkách SŠ v ČR http://sobotniskola.casd.cz/ a na Slovensku http://sobotnaskola.casd.sk/
Texty ke studiu si můžete přečíst zde: LEKCE.
Inspirace pro studium Bible v Sobotní škole 3. května 2014.
přečíst více

Oldřich Svoboda - Lukášovo evangelium o radosti - BT 2013 - 4. část

25. 4. 2014

Hlavním tématem Biblického týdne 2013 bylo téma Daniela Dudy, který vykládal  "Velký příběh Bible II". Svůj prostor však dostalo také Lukášovo evangelium, jehož výkladu se ujal kazatel Církve adventistů sedmého dne Oldřich Svoboda, působící ve sborech Brno-StředníBrno-Západ a Tišnov. Ve čtvrté části ranních zamyšlení se studoval text, který je zapsán v Lukášově evangeliu 15. kapitole, verších 1-32Biblický týden pořádalo České sdružení Církve adventistů sedmého dne  ve Ždírci nad Doubravou.
přečíst více