Právě sledujete: Nezapomínejme – Karel Nowak

Z pořadu: Bohoslužby Praha-Smíchov

Záznam kázání Karla Nowaka ze dne 29. 1. 2011 z modlitebny sboru Církve adventistů sedmého dne (CASD) Praha – Smíchov.

Paměť je důležitá složka naší identity. Na co bychom ve vztahu k Pánu Bohu neměli zapomínat? Karel Nowak ve své úvaze poukazuje na to, abychom nezapomínali být Pánu Bohu vděční, abychom si pamatovali cestu, kterou nás Pán Bůh vede a abychom nezapomněli respektovat určité řády, které nám Pán Bůh do našeho života dal.

Sbor CASD Praha – Smíchov pořádá pravidelné bohoslužby každou sobotu od 9:30 hod. Druhou část dopolední bohoslužby můžete sledovat také v přímém přenosu od 10:45 hod. na stránkách bohosluzbyonline.cz. Více informací o sboru CASD Praha – Smíchov naleznete zde.
zobrazit více zobrazit méně

Bible pro dnešek / Matouš 22,35-40 / Kristus a Mojžíšův zákon

Bible pro dnešek / Matouš 22,35-40 / Kristus a Mojžíšův zákon

Oldřich Svoboda - Lukášovo evangelium o radosti - BT 2013 - 1. část

Oldřich Svoboda - Lukášovo evangelium o radosti - BT 2013 - 1. část

Bohoslužba z ASI v roce 2006 – Dwight K. Nelson

Bohoslužba z ASI v roce 2006 – Dwight K. Nelson

Další nově nahraná videa

Bible pro dnešek / Můžeme něčím potěšit Boha? / 2025 1Q 03

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Můžeme něčím potěšit Boha? / 2025 1Q 03
Studijní materiály k pořadu si můžete zdarma stáhnout zde:
https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/sobotni-skola-2025

zobrazit více

Bible pro dnešek / Láska jako oboustranný vztah / 2025 1Q 02

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Láska jako oboustranný vztah / 2025 1Q 02
Studijní materiály k pořadu si můžete zdarma stáhnout zde:
https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/sobotni-skola-2025

zobrazit více

Aktuality

Psycholog Jeroným Klimeš na HopeTV

30. 5. 2020

Jak čelit obavám z dopadu koronavirové situace nebo jak posilovat duševní imunitu – o tom se budete moci dozvědět v rozhovorech teologa Radomíra Jonczyho a Dr. Klimeše ve studiu HopeTV.

Tento cyklus jsme nazvali „Psychika v zavirovaném světě“, protože právě viry jsou nejen současným tématem číslo jedna, ale také hrozbou či strachem o naši budoucnost.
Odkaz na všechny tři díly na Youtube
https://www.youtube.com/playlist?list=PL4S0bRwpg3S...

Názvy jednotlivých dílů:

1. Epidemie očima psychologa
2. Posilni svou duševní imunitu
3. Zavirovaná víra



přečíst více

Jedenáctá sobota s online vysíláním

30. 5. 2020

Náš stream začíná 9.15 aktuálním dílem pořadu Bible pro dnešek a bude pokračovat on-line sobotní školou s teologem Oldřichem Svobodou.

Od 10.30 jsme připravili program pro děti s písničkou Jindry Černohorského a v 10.45 začne bohoslužba ze sboru Vojkovice s kázáním br. Lukáše Jurečka.

Po skončení bohoslužby pokračujeme vysíláním pořadů z produkce HopeTV.
přečíst více

Již 9. sobota s HopeTV - tentokrát na téma zdraví

15. 5. 2020

V sobotu 16. května začínáme v 9.15 aktuálním dílem pořadu Bible pro dnešek a pokračujeme interaktivní sobotní školou
s Oldřichem Svobodou.

Od 10.30 odvysíláme krátké video ke slovenské sbírce "Modlitba pro Adru" a také proběhne výzva ke společné sbírce.

Nezapomeneme ani na děti s příspěvkem od Jindry Černohorského a animovaným příběhem.
Následovat bude kázání br. Bohumila Kerna ze sboru Bratislava, který je koordinátorem oddělení zdraví při ČSÚ CASD.

Ve vysílání tentokrát připomeneme i pořady o zdraví z produkce HopeTV.
https://youtu.be/RyUbXzAtwgo

přečíst více