Právě sledujete: V kostce - kniha Alík a jezevec

Z pořadu: V kostce

Alík a jezevec, to je název dětské knihy, která byla volně inspirována biblickým příběhem o milosrdném Samaritánovi. Rozhovor s autorem knihy Oldřichem Brožem – o knize i jeho životě.

Knihu Alík a jezevec vydalo vydavatelství Advent-Orion.

Pořad "V kostce" představuje zajímavosti a novinky z oblasti literatury, hudby, filmu, ale i události a osobnosti, které stojí zato poznat.
zobrazit více zobrazit méně

Bible pro dnešek / Jan 16,7-14 / Vlastnosti Kristových následovníků a Boží Duch

Bible pro dnešek /  Jan 16,7-14 / Vlastnosti Kristových následovníků a Boží Duch

Daniel Duda – Velký příběh Bible II – 14. část

Daniel Duda – Velký příběh Bible II – 14. část

Elias B. de Souza: Krása a zložitosť rodinného života – 21. část

Elias B. de Souza: Krása a zložitosť rodinného života – 21. část

Další nově nahraná videa

Adventisté ve světě | Tělocvična pro Itgela

Z pořadu: Adventisté ve světě

V centru mongolského Ulánbátaru funguje už více než 15 let škola adventistů sedmého dne Tusgal. Jak škola funguje? A co nejvíce teď potřebuje?

Mezinárodní stránky projektu:
https://www.adventistmission.org/
zobrazit více

Bible pro dnešek / Soucitný a horlivý Bůh / 2025 1Q 04

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Soucitný a horlivý Bůh / 2025 1Q 04

Studijní materiály k pořadu si můžete zdarma stáhnout zde:
https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/sobotni-skola-2025

zobrazit více

Aktuality

Naděje pro dnešek

20. 3. 2023

Zveme vás na květnovou celocírkevní bohoslužbu v Praze, kde bude kázat Ted Wilson - prezident Generální konference Církve adventistů s.d. Tato slavnostní bohoslužba proběhne 27. května 2023 od 10h na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech.

přečíst více

Národní týden manželství 2023 - přímý přenos s Pavlem Rausem

14. 2. 2023

V rámci Národního týdne manželství Vás zveme ke sledování přímého přenosu rozhovoru s psychologem Pavlem Rausem 15. února 2023 od 18 hodin na téma manželských kontrastů.

Rozdíly se v manželství mohou týkat mnoha věcí. Toho, jaké máme názory na výchovu, řešení konfliktů, zacházení s penězi, komunikaci, intimní život, plánování, dovolenou, pořádek v domácnosti, trávení času s druhými lidmi, politiku nebo zda si chceme pořídit psa či chalupu. Je ale také mnoho dalších kontrastů.

Existují manželství s větším věkovým rozdílem, z rozdílných kultur, vztahy zasněných introvertů se společenskými extraverty. Manželství jedináčků s partnery z velkých rodin. Manželství tichá a manželství italská. Často si hledáme partnery, kteří nás dokáží „unést“ a jsou naší kotvou.

V přímém přenosu nebude chybět ani možnost položit dotazy přes náš chat.
přečíst více

Záznam adventního koncertu

30. 1. 2023

Jako novinku v našem archivu vám představujeme záznam předvánočního koncertu pěveckého sboru CASD z Londýnské ulice v Praze, na kterém se podílela také naše televize HopeTV. Pod vedením dirigentů Vlasty Jonczyové a Jiřího Šubrta zazněly písně několika autorů např. Lukáše Petřvalského, Karla Jenkinse, Ola Gjeilo, Johana Sebastiana Bacha, Antonia Vivaldiho nebo Arvo Part.
Koncert se uskutečnil 10. prosince 2022 a v rámci programu uslyšíte i verše ze sbírky V. Renče "Popelka nazaretská" v podání Radomíra Jonczyho a Kataríny Zaťovičové.
přečíst více