Právě sledujete: Kornelius Novak: Pravý život v harmonii s Bohem – 9. část

Z pořadu: Pravý život v harmonii s Bohem - Kornelius Novak

Ježíš řekl: "Jako mne poslal Otec, tak já posílám vás." Jak je to s Božím vysláním? Jak se připravit na čas, kdy nás chce Bůh použít? Závěr cyklu přednášek Kornelia Novaka.

Záznam ze setkání "Pravý život v harmonii s Bohem" s hlavním hostem Korneliem Novakem. Kornelius Novak je zakladatelem klubu křesťanských motorkářů "Holy Riders Germany", kazatelem a misionářem Církve adventistů sedmého dne v Norsku. Jako bývalý vicemistr Německa v kulturistice, motorkář a barový vyhazovač prožil dramatický život. Setkání s Ježíšem Kristem jej však od základu změnilo.

Život křesťana neznamená pouze znát, co je v Bibli, ale také mít vztah s Bohem. Mottem Kornelia Novaka a zároveň jeho přáním je, abychom "stále více a více vstupovali do harmonie s Bohem".

Natočeno v Kroměříži, 2013.
zobrazit více zobrazit méně

Bible pro dnešek: Vesmírný konflikt a Boží charakter

Bible pro dnešek: Vesmírný konflikt a Boží charakter

Daniel Duda - Velký příběh Bible II - 2. část

Daniel Duda - Velký příběh Bible II - 2. část

Štědrovečerní bohoslužba – Bedřich Jetelina, Josef Cepl

Štědrovečerní bohoslužba – Bedřich Jetelina, Josef Cepl

Další nově nahraná videa

Bible pro dnešek / Můžeme něčím potěšit Boha? / 2025 1Q 03

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Můžeme něčím potěšit Boha? / 2025 1Q 03
Studijní materiály k pořadu si můžete zdarma stáhnout zde:
https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/sobotni-skola-2025

zobrazit více

Bible pro dnešek / Láska jako oboustranný vztah / 2025 1Q 02

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Láska jako oboustranný vztah / 2025 1Q 02
Studijní materiály k pořadu si můžete zdarma stáhnout zde:
https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/sobotni-skola-2025

zobrazit více

Aktuality

Utopie - Může věřit každý?

28. 8. 2016

„Věříš v Boha?“ Kdyby nám někdo položil tuto otázku, co bychom odpověděli? Mnoho lidí i v naší ateistické společnosti odpoví: „V něco nad námi věřím, ale odmítám církve!“ Pokud patříme do skupiny těch, kteří odpovědí kladně, jak bychom definovali svou víru? Řada lidí si myslí, že věřit znamená nějak tak v životě počítat s tím, že Bůh je, prostě nepopírat jeho možnou existenci, kdesi ve vesmíru.

O projektu Utopie se více dozvíte na www.utopie.cz.

přečíst více

Abrahamoviny - Radek Jonczy 1/14

26. 8. 2016

Před 4000 lety uslyšel Abraham slova: "Odejdi ze své země do země, kterou ti ukážu. Požehnám tě, staň se požehnáním." Týkají se tato slova i člověka dnešní doby? Ty, kdo o to stojí, vyvádí Bůh díky oběti Ježíše Krista z otroctví. Žehná jim, takže se i oni mohou stát pro ostatní požehnáním.
Série krátkých zamyšlení, ve kterých kazatel Církve adventistů sedmého dne Mgr. Radomír Jonczy rozebírá a aktualizuje biblické texty popisující životní příběh praotce víry Abrahama.


přečíst více

Mikuláš Pavlík • Polemika s Bohem 7/7 • Biblický týden ČS 2016

24. 8. 2016

České sdružení Církev adventistů sedmého dne jako již tradičně pořádá studijně zaměřený týden, který se i tentokrát odehrává v konferenčním centru Immanuel v Dlouhém u Ždírce nad Doubravou. HopeTV pravidelně poskytuje audiozáznamy jednotlivých přednášek. Tématu „Polemika s Bohem“ se jako sedmý v pořadí věnoval předseda Církve adventistů sedmého dne Mikuláš Pavlík. Více informací o Biblickém týdnu naleznete na www.biblickytyden.cz


přečíst více