Právě sledujete: Den dobré zprávy - Doug Batchelor

Z pořadu: Bohoslužby tématické

Záznam bohoslužby ze setkání Adventistických podnikatelů a manažerů sdružených v rámci občanského sdružení ASI-CS konaného v roce 2008 v Ostravě.

Žijete s Božím slovem? Prožíváte nadšení ze své víry? Doug Batchelor ve své úvaze zdůrazňuje důležitost každodenního studia Bible a následného sdílení dobré zprávy - evangelia. Uvádí, že pokud budeme naplněni Božím slovem a budeme žít podle Ježíšova učení, změní to nejen nás samotné, ale také lidi okolo nás.

Doug Batchelor je evangelista. Od roku 1994 vede mezinárodní mediální křesťanskou organizaci Amazing Fact. Napsal mnoho knih. Sám vylíčil svůj život v knize Nejbohatší poustevník.

Více informací o občanském sdružení ASI-CS naleznete zde.
zobrazit více zobrazit méně

Jan Dymáček: Křesťanská rodina – 14. část

Jan Dymáček: Křesťanská rodina – 14. část

Bible pro dnešek: Kristus, náš velekněz

Bible pro dnešek: Kristus, náš velekněz

Kornelius Novak: Pravý život v harmonii s Bohem – 5. část

Kornelius Novak: Pravý život v harmonii s Bohem – 5. část

Další nově nahraná videa

Adventisté ve světě | Lepší než kokain

Z pořadu: Adventisté ve světě

Genis Mansilla je dnes průkopníkem Globální misie v kolumbijské Buenaventuře. Ale jeho příběh začal na nelegálních polích s kokou...

Mezinárodní stránky projektu:
https://www.adventistmission.org/

Církev adventistů sedmého dne:
http://www.casd.cz

Pro Církev adventistů sedmého dne vyrobila Maranatha z.s.
zobrazit více

Bible pro dnešek / Můžeme něčím potěšit Boha? / 2025 1Q 03

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Můžeme něčím potěšit Boha? / 2025 1Q 03
Studijní materiály k pořadu si můžete zdarma stáhnout zde:
https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/sobotni-skola-2025

zobrazit více

Aktuality

Misie adventistů ve světě: Susedné dvere

11. 10. 2017

HopeTV.cz vám přináší novou sérii krátkých videodokumentů o misii Církve adventistů sedmého dne a jejích členů. Ve třetím čtvrtletí 2017 uvidíte činnost členů církve v Jihoasijské divizi, která leží mezi Arabským mořem a Bengálským zálivem. Ve videích se řada lidí podělila o to, čím žijí díky své víře v Ježíše Krista.
Kazatelé a misionáři jsou důležitým článkem k předávání služby Církve adventistů sedmého dne. Často je to však oddanost jejich členů, která vede ke změně. Chennai se nachází na jihu Indie a je jejím čtvrtým největším městem. Žije tu vzácná žena Fulana, která věnuje svůj čas šíření "dobré zprávy", kterou sama přijala. Postupně se snaží přiblížit ke každému člověku a zanechává úsměv, modlitbu či leták.


přečíst více

Bible pro dnešek / Život v době „nové smlouvy“ / 2017 4Q 02

9. 10. 2017

Byla to od Pavla velká troufalost když řekl, že obřízka už není důležitá? Na základě kterých textů Starého zákona k tomu došel? Co chtěli zastánci dodržování Mojžíšova zákona, aby se všechno dodržovalo? A co znamená být spasen z pouhé milosti?

Rozhovor na téma druhého úkolu „Život v době „nové smlouvy" vedli redaktor HopeTV Jindřich Černohorský a teolog Roman Mach.
O právě studovaných a připravovaných tématech studia Bible se dozvíte na stránkách SŠ v ČR http://sobotniskola.casd.cz a na Slovensku http://sobotnaskola.casd.sk


přečíst více

1952

8. 10. 2017

Dokument televize HopeTV věnovaný událostem odebrání státního souhlasu Církvi adventistů sedmého dne (CASD). Dokument mapuje dramatické události padesátých let, které vedly k zákazu CASD na dlouhé 4 roky. Na dobu ilegality vzpomíná pamětník a kazatel Jiří Drejnar, který byl v době zákazu studentem Evangelické bohoslovecké fakulty a zároveň se staral o sbor v Mladé Boleslavi. Jeho autentické výpovědi doplňují svými postřehy historici PhDr. Denko Čumlivski a Mgr. Jiří Piškula, Th.D. Za současnou Církev adventistů sedmého dne promluvil biblický pracovník Tomáš Kábrt, DiS.


přečíst více