Právě sledujete: Kornelius Novak: Pravý život v harmonii s Bohem – 3. část

Z pořadu: Pravý život v harmonii s Bohem - Kornelius Novak

V Bibli čteme, že je Bůh spravedlivý. Jak ale chápat, že se největším zločincům za jejich života často nedostává spravedlivého trestu? Jak rozdílný konečný soud je čeká oproti ostatním?

Záznam ze setkání „Pravý život v harmonii s Bohem“ s hlavním hostem Korneliem Novakem. Kornelius Novak je zakladatelem klubu křesťanských motorkářů „Holy Riders Germany“, kazatelem a misionářem Církve adventistů sedmého dne v Norsku. Jako bývalý vicemistr Německa v kulturistice, motorkář a barový vyhazovač prožil dramatický život. Setkání s Ježíšem Kristem jej však od základu změnilo.

Život křesťana neznamená pouze znát, co je v Bibli, ale také mít vztah s Bohem. Mottem Kornelia Novaka a zároveň jeho přáním je, abychom "stále více a více vstupovali do harmonie s Bohem".

Natočeno v Kroměříži, 2013.
zobrazit více zobrazit méně

Jan Dymáček: Křesťanská rodina – 11. část

Jan Dymáček: Křesťanská rodina – 11. část

Bible pro dnešek: Smíření

Bible pro dnešek: Smíření

Kornelius Novak: Pravý život v harmonii s Bohem – 2. část

 Kornelius Novak: Pravý život v harmonii s Bohem – 2. část

Další nově nahraná videa

Hledání 2: Kolaps (1/14)

Z pořadu: Hledání 2

Dvacet let po uvedení australského dokumentárního seriálu Hledání vám HopeTV přináší jeho druhou řadu s názvem Hledání 2 (v originálu Beyond the Search). V roli moderátora se vám opět představí Geoff Youlden, kterého ovšem tentokrát doplní další dva průvodci. Všichni se vydávají na různá místa naší planety a zamýšlejí se nad základními životními otázkami lidstva. Společně s nimi se ocitnete uprostřed minového pole, v deštných pralesích Jižní Ameriky nebo v izraelském Kumránu. Tam všude naši průvodci našli důkazy o tom, že svět, který známe, čeká převratná událost ...

zobrazit více

Adventisté ve světě | Tělocvična pro Itgela

Z pořadu: Adventisté ve světě

V centru mongolského Ulánbátaru funguje už více než 15 let škola adventistů sedmého dne Tusgal. Jak škola funguje? A co nejvíce teď potřebuje?

Mezinárodní stránky projektu:
https://www.adventistmission.org/
zobrazit více

Aktuality

Achilovy paty evoluce - Původ života (3. díl)

22. 9. 2021

Jak vlastně život začal? Mohlo živé vzniknout z neživého? A kde se vzala první složitá a komplexní informace, kterou buňka pro své fungování potřebuje? To jsou otázky, které nás toto setkání budou zajímat.

Třetí díl diskuzního pořadu Achillovy paty evoluce můžete sledovat v sobotu 25. září od 17h. Našimi hosty budou doc. Ing. Josef Chaloupka a Ph.D. Mgr. Libor Votoček.

Více informací najdete také na https://www.achillovypatyevoluce.cz/diskuze/


přečíst více

Achilovy paty evoluce - druhý díl

21. 8. 2021

V sobotu 21. 8. od 17h se můžete připojit k našemu diskuzního pořadu Achillovy paty evoluce - Genetika a DNA. Našimi hosty budou Mgr. Pavel Kostečka, Ph.D. a Mgr. Libor Votoček.
Mnozí lidé věří, že vesmír, Země i veškerý život jsou výsledkem slepých, neřízených přírodních procesů probíhajících po miliardy let. Stejně tak mnozí věří, že existuje nepřeberné množství vědeckých důkazů podporujících tuto myšlenku. I přes všudypřítomnou glorifikaci evolučního světonázoru však zdaleka ne všichni vědci souhlasí s tím, že je evoluce vědecky platným vysvětlením našeho původu. Naopak, neustále přibývá těch, kteří po prozkoumání dostupných faktů a teorií docházejí k velmi odlišným závěrům. Přestože má dnes koncept evoluce a miliónů let pozici vládnoucího paradigmatu, nemá ani zdaleka tak pevnou půdu pod nohama, jak si mnozí myslí. Více informací najdete na http://www.achillovypatyevoluce.cz/

přečíst více

Achilovy paty evoluce - první díl

24. 7. 2021

V sobotu 24. 7. od 17h se můžete připojit k našemu přímému přenosu diskuzního pořadu Achillovy paty evoluce - Přirozený výběr. Našimi hosty budou Mgr. Pavel Kostečka, Ph.D. a Mgr. Libor Votoček.
Přirozený výběr je termín, který jsme určitě již někdy slyšeli. Co ale přesně znamená, jak funguje a je to skutečně hybná síla evoluce? To jsou otázky, na které budeme hledat odpovědi.
Více informací najdete na http://www.achillovypatyevoluce.cz/diskuze/ přečíst více