Právě sledujete: Bible pro každého - Yves Monnier: A hlavně zdraví

Z pořadu: Bible pro každého

Životní styl neovlivňuje jen naši fyzickou kondici a zdraví, ale také duševní pohodu a emoce. Vědecké studie přináší výsledky o pozitivních a negativních vlivech na naše zdraví. O jakých principech mluví Bible? Je možné, že Bůh už kdysi sdělil, co je pro nás dobré, abychom prožívali zdravější život a měli i co nejlepší vztahy se svými blízkými a jím samotným? "A hlavně zdraví…" je téma čtrnácté přednášky cyklu Bible pro každého s Yvesem Monnierem.

Yves Monnier je vedoucím evangelizace pro organizaci It Is Written "It Is Written" (Psáno jest).

Informace o přednáškách Bible pro každého naleznete na stránkách www.bibleprokazdeho.cz a také na facebooku www.facebook.com/bibleprokazdeho
zobrazit více zobrazit méně

Bible pro dnešek: Ozeáš II - Láska a soud - Boží dilema

Bible pro dnešek: Ozeáš II - Láska a soud - Boží dilema

Bible pro každého – Yves Monnier: Soudný den bez obav

Bible pro každého – Yves Monnier: Soudný den bez obav

Zamyšlení k modlitbě "Otče náš" (2.) – Miroslav Kysílko

Zamyšlení k modlitbě "Otče náš" (2.) – Miroslav Kysílko

Další nově nahraná videa

Bible pro dnešek / Sobotní odpočinek / 2021 3Q 10

Z pořadu: Bible pro dnešek

Co znamená, že člověk byl stvořen k Božímu obrazu a podobě? Byl také stvořen jako muž a žena. To je něco, co se začíná dnes zpochybňovat a ozývají se hlasy, že by si člověk měl až později sám vybrat, chce-li být mužem, či ženou. Je zpochybňováno i manželství. Co nám poselství o sobotě říká o Bohu a našich vztazích? A jak se to stane, že se litera, předpisy, stanou důležitějšími, než člověk?
Rozhovor na téma desátého úkolu „Sobotní odpočinek" vedli redaktor HopeTV Jindřich Černohorský a teoložka Soňa Sílová.

O právě studovaných a připravovaných tématech studia Bible se dozvíte na stránkách SŠ v ČR http://sobotniskola.casd.cz a na Slovensku http://sobotnaskola.casd.sk

zobrazit více

Bible pro dnešek / Sobota – rytmus odpočinku / 2021 3Q 09

Z pořadu: Bible pro dnešek

Co pro nás dnes znamená sobota, sobotní odpočinek? Dokážeme jej opravdu prožít? Jak nadchnout dnešního člověka pro to, aby zkusil sobotu prožít tak, jak radí Bůh? A je naše dnešní prožívání soboty to, jak si to Bůh přál a nebo jsme na tom podobně jako farizeové a zákoníci v době Ježíše?
Rozhovor na téma devátého úkolu „Sobota – rytmus odpočinku" vedli redaktor HopeTV Jindřich Černohorský a teoložka Soňa Sílová.

O právě studovaných a připravovaných tématech studia Bible se dozvíte na stránkách SŠ v ČR http://sobotniskola.casd.cz a na Slovensku http://sobotnaskola.casd.sk

zobrazit více

Aktuality

Adventisté ve světě

18. 7. 2024

Po delší přestávce Vám opět nabízíme krátká videa z činnosti adventistů po celém světě.
Materiál je možné použít na sborech během bohoslužby, sobotní školy nebo při jiných aktivitách sboru.
Mission Spotlight videa (originální anglický název) jsou primárně zaměřená pro členy církve, ale věříme, že mohou být zajímavou inspirací pro všechny diváky.
Videa můžete najít v našem archivu
http://www.hopetv.cz/porady/vsechny-kategorie/135-...

nebo přímo na youtube https://www.adventistmission.cz



přečíst více

Slavnostní konferenční bohoslužba

3. 6. 2024

V sobotu 8. června 2024 se uskuteční slavnostní konferenční bohoslužba pro tři sdružení Česko-Slovenské unie.
Společné setkání proběhne v Brně v areálu Výstaviště BVV. A HopeTV u toho nebude chybět.

Pokud nemůžete do Brna přijet osobně přesto tam můžete být s námi. Připojte se online na naše přenosy!
Dopolední program 10-13h



Odpolední program 14:30-16:30h



přečíst více

Nebem překvapená

24. 3. 2024

V sobotu 23. března 2024 proběhl křest společného projektu Pěveckého sboru Ireny Szurmanové a HopeTV Nebem překvapená. Zaposlouchejte se s námi do dávného příběhu Marie Magdalské a Ježíše z Nazareta. Příběhem Vás provede herečka Eva Kodešová.
Videozáznam vznikl v červnu 2023 v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Neratově.

Zde můžete zhlédnout celý koncert


A zde je odkaz na playlist celého programu
https://www.youtube.com/playlist?list=PL4S0bRwpg3S...


přečíst více