Právě sledujete: Bible pro každého - Yves Monnier: A hlavně zdraví

Z pořadu: Bible pro každého

Životní styl neovlivňuje jen naši fyzickou kondici a zdraví, ale také duševní pohodu a emoce. Vědecké studie přináší výsledky o pozitivních a negativních vlivech na naše zdraví. O jakých principech mluví Bible? Je možné, že Bůh už kdysi sdělil, co je pro nás dobré, abychom prožívali zdravější život a měli i co nejlepší vztahy se svými blízkými a jím samotným? "A hlavně zdraví…" je téma čtrnácté přednášky cyklu Bible pro každého s Yvesem Monnierem.

Yves Monnier je vedoucím evangelizace pro organizaci It Is Written "It Is Written" (Psáno jest).

Informace o přednáškách Bible pro každého naleznete na stránkách www.bibleprokazdeho.cz a také na facebooku www.facebook.com/bibleprokazdeho
zobrazit více zobrazit méně

Bible pro dnešek: Ozeáš II - Láska a soud - Boží dilema

Bible pro dnešek: Ozeáš II - Láska a soud - Boží dilema

Bible pro každého – Yves Monnier: Soudný den bez obav

Bible pro každého – Yves Monnier: Soudný den bez obav

Zamyšlení k modlitbě "Otče náš" (2.) – Miroslav Kysílko

Zamyšlení k modlitbě "Otče náš" (2.) – Miroslav Kysílko

Další nově nahraná videa

Adventisté ve světě | Lepší než kokain

Z pořadu: Adventisté ve světě

Genis Mansilla je dnes průkopníkem Globální misie v kolumbijské Buenaventuře. Ale jeho příběh začal na nelegálních polích s kokou...

Mezinárodní stránky projektu:
https://www.adventistmission.org/

Církev adventistů sedmého dne:
http://www.casd.cz

Pro Církev adventistů sedmého dne vyrobila Maranatha z.s.
zobrazit více

Bible pro dnešek / Můžeme něčím potěšit Boha? / 2025 1Q 03

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Můžeme něčím potěšit Boha? / 2025 1Q 03
Studijní materiály k pořadu si můžete zdarma stáhnout zde:
https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/sobotni-skola-2025

zobrazit více

Aktuality

Majstrštyk: Stvoření Adama (18/26)

3. 11. 2017

Majstrštyk je dokumentární série australské televize HopeChannel, která zkoumá některá z nejslavnějších a nejzajímavějších náboženských uměleckých děl. V době, kdy mnozí nemohli číst, bylo umění používáno jako základ pro pochopení Boha.
Obraz "Stvoření Adama" namaloval roku 1511 italský malíř Michelangelo Buonarroti na strop Sixtinské kaple. Malba celého stropu mu trvala 4 roky. Na příběh stvoření měl ale jen několik týdnů. Moment, kdy se prst Boha a člověka téměř dotýkají, má jedno důležité poseltví: Boží moc je neomezená. Bůh může NĚCO stvořit z ničeho.


přečíst více

Misie adventistů ve světě: Jako vlastní dcera

1. 11. 2017

HopeTV.cz vám přináší novou sérii krátkých videodokumentů o misii Církve adventistů sedmého dne a jejích členů. Ve třetím čtvrtletí 2017 uvidíte činnost členů církve v Jihoasijské divizi, která leží mezi Arabským mořem a Bengálským zálivem. Ve videích se řada lidí podělila o to, čím žijí díky své víře v Ježíše Krista.
Indie je místem s typickou krajinou a stavbami a je proslavená svým kořením. Je to krásná a rozmanitá země, kde mnoho lidí bydlí ve velkých městech. Jen ve státě Andhra Pradesh žije 76 milionů lidí a působí zde 76 tisíc adventistů, kteří si vzali za své evangelizovat zejména uvnitř svých rodin.


přečíst více

Bible pro dnešek / Víra ve Starém zákoně / 2017 4Q 05

30. 10. 2017

Jak Židé došli k tomu, že je třeba si spasení zasloužit? A znali ve své víře milost? Jak docházeli odpuštění? Pavel také napsal, že zákon s sebou nese Boží hněv. Co to znamená? A co poradit člověku, jehož víra slábne?
Rozhovor na téma pátého úkolu „Víra ve Starém zákoně" vedli redaktor HopeTV Jindřich Černohorský a teolog Roman Mach.
O právě studovaných a připravovaných tématech studia Bible se dozvíte na stránkách SŠ v ČR http://sobotniskola.casd.cz a na Slovensku http://sobotnaskola.casd.sk


přečíst více