Právě sledujete: Krizová komunikace v rodině – Mgr. Miroslav Bubeník, B.Th.

Z pořadu: Komunikace v rodině (Psychosociální konference 2011)

Jak si mohou partneři nebo rodiče a děti lépe rozumět a domluvit se, když mezi nimi došlo či dochází k hádkám, konfliktům, když si nerozumí? A co když si navzájem hodně ublížili?

Mgr. Miroslav Bubeník, B.Th., vedoucí Pyramidy ADRA Hradec Králové, poradny pomáhající přímým i nepřímým obětem násilí a trestné činnosti, se podělil o zkušenosti a závěry ze své praxe, které mohou pomoci najít cestu zpět  jeden k druhému.

Záznam Psychosociální konference na téma Krizová komunikace v rodině, kterou pořádal v r. 2011 Teologický seminář Církve adventistů sedmého dne. Sbor CASD Praha-Vinohrady, 2011.
zobrazit více zobrazit méně

Výklad knihy Zjevení, díl 7. Zloděj, který tluče

Výklad knihy Zjevení, díl 7. Zloděj, který tluče

Bible pro dnešek: Genesis 1. a 2. kapitola – Dokončení stvoření

Bible pro dnešek: Genesis 1. a 2. kapitola – Dokončení stvoření

Můj příběh, má píseň – Jindřich Černohorský

Můj příběh, má píseň – Jindřich Černohorský

Další nově nahraná videa

Zprávy z GK 2022 #1 (pondělí 6. 6. 2022 | The 61st General Conference Session)

Z pořadu: Generální konference 2022

Jak probíhala první jednání a proč se adventisté pravidelně scházejí na konferenci v USA? To vše Vám v krátké reportáži objasní Tamar Hajdušková a Mikuláš Pavlík ze setkání Generální konference CASD v americkém St. Louis.

Všechna videa týkající se 61. setkání Generální konference v St. Louis najdete na stránce
http://www.hopetv.cz/porady/vsechny-kategorie/210-...
zobrazit více

ADRA: 30 let jsme tu s vámi pro druhé (dokument)

Z pořadu: ADRA

Humanitární organizace ADRA v roce 2022 oslavila již 30 let svého fungování. U této příležitosti jsme společně natočili krátký dokument o historii této organizace. V rozhovorech s těmi, kdo stáli u zrodu a působili v Adře v průběhu 30 let, se ohlížíme na počátky založení této známé humanitární organizace.
Jaké významné události formovaly práci Adry a na jaké příběhy těch, kterým během let pomohli, nikdy nezapomenou?

Více o historii organizace ADRA: https://adra.cz/o-nas/historie/
zobrazit více

Aktuality

Adventisté ve světě

18. 7. 2024

Po delší přestávce Vám opět nabízíme krátká videa z činnosti adventistů po celém světě.
Materiál je možné použít na sborech během bohoslužby, sobotní školy nebo při jiných aktivitách sboru.
Mission Spotlight videa (originální anglický název) jsou primárně zaměřená pro členy církve, ale věříme, že mohou být zajímavou inspirací pro všechny diváky.
Videa můžete najít v našem archivu
http://www.hopetv.cz/porady/vsechny-kategorie/135-...

nebo přímo na youtube https://www.adventistmission.cz



přečíst více

Slavnostní konferenční bohoslužba

3. 6. 2024

V sobotu 8. června 2024 se uskuteční slavnostní konferenční bohoslužba pro tři sdružení Česko-Slovenské unie.
Společné setkání proběhne v Brně v areálu Výstaviště BVV. A HopeTV u toho nebude chybět.

Pokud nemůžete do Brna přijet osobně přesto tam můžete být s námi. Připojte se online na naše přenosy!
Dopolední program 10-13h



Odpolední program 14:30-16:30h



přečíst více

Nebem překvapená

24. 3. 2024

V sobotu 23. března 2024 proběhl křest společného projektu Pěveckého sboru Ireny Szurmanové a HopeTV Nebem překvapená. Zaposlouchejte se s námi do dávného příběhu Marie Magdalské a Ježíše z Nazareta. Příběhem Vás provede herečka Eva Kodešová.
Videozáznam vznikl v červnu 2023 v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Neratově.

Zde můžete zhlédnout celý koncert


A zde je odkaz na playlist celého programu
https://www.youtube.com/playlist?list=PL4S0bRwpg3S...


přečíst více