Právě sledujete: ADRA news – speciál

Z pořadu: ADRA

Druhou zářijovou středu se v Rezidenci primátora hlavního města Prahy konal slavnostní křest kalendáře, který vyslala do světa humanitární organizace ADRA. Kalendář nabídl fotky 12 známých maminek s jejich ratolestmi, které nafotil světově uznávaný fotograf Robert Vano.

Samotný křest provázela dražba, jejíž výtěžek 82.000 korun poputuje na jeden z dlouho trvajících projektů české Adry, tedy na projekt BanglaKids - konkrétně na podporu slumových škol v Bangladéši. Školy nyní navštěvuje 650 dětí, kterým získané znalosti otevřou dveře k lepší budoucnosti.

Stolní kalendář lze pořídit za 199 Kč, což je částka, která stačí na pokrytí nákladů spojených s dvouměsíční docházkou  jednoho dítěte do školy v Bangladéši. Kalendář si lze objednat na internetové adrese http://kalendar.adra.cz. Celá akce se nesla v duchu citátu Imanuela Kanta, který řekl: "Čím více máme lásky, tím lehčeji projdeme světem."
zobrazit více zobrazit méně

Jiří Moskala - kniha Ezechiel: Bůh posiluje - 8. část

Jiří Moskala - kniha Ezechiel: Bůh posiluje - 8. část

Jiří Moskala - kniha Ezechiel: Bůh posiluje - 7. část

Jiří Moskala - kniha Ezechiel: Bůh posiluje - 7. část

Jiří Moskala - kniha Ezechiel: Bůh posiluje - 6. část

Jiří Moskala - kniha Ezechiel: Bůh posiluje - 6. část

Další nově nahraná videa

Bible pro dnešek / Můžeme něčím potěšit Boha? / 2025 1Q 03

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Můžeme něčím potěšit Boha? / 2025 1Q 03
Studijní materiály k pořadu si můžete zdarma stáhnout zde:
https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/sobotni-skola-2025

zobrazit více

Bible pro dnešek / Láska jako oboustranný vztah / 2025 1Q 02

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Láska jako oboustranný vztah / 2025 1Q 02
Studijní materiály k pořadu si můžete zdarma stáhnout zde:
https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/sobotni-skola-2025

zobrazit více

Aktuality

Národní týden manželství 2017: Ježíšova rodina (3/6) Ježíšovi sourozenci

15. 2. 2017

Oddělelní Křesťanského domova Církve adventistů sedmého dne připravilo v rámci Národního týdne manželství 6-ti dílnou minisérii na téma Ježíšova rodina. Zamyšlením provází Radomír Jonczy, který si do studia pozval rodinného psychologa Jeronýma Klimeše. Třetí díl se zabývá Ježíšovými sourozenci.
O Národním týdnu manželství se více dozvíte na www.tydenmanzelstvi.cz


přečíst více

Národní týden manželství 2017: Ježíšova rodina (2/6)

14. 2. 2017

Oddělelní Křesťanského domova v rámci Církve adventistů sedmého dne připravilo během Národního týdne manželství 6-ti dílnou minisérii na téma Ježíšova rodina. Zamyšlením provází Radomír Jonczy, který si do studia pozval rodinného psychologa Jeronýma Klimeše. Druhý díl nese název Ježíšova rodina. O Národním týdnu manželství se více dozvíte na www.tydenmanzelstvi.cz



přečíst více

Národní týden manželství 2017: Ježíšova rodina (1/6)

13. 2. 2017

Oddělelní Křesťanského domova v rámci Církve adventistů sedmého dne připravilo během Národního týdne manželství 6-ti dílnou minisérii na téma Ježíšova rodina. Zamyšlením provází Radomír Jonczy, který si do studia pozval rodinného psychologa Jeronýma Klimeše. První díl se zabývá osobou Josefa, Ježíšova otčíma. Více o Národním týdnu manželství naleznete na www.tydenmanzelstvi.cz


přečíst více