Bible pro dnešek / Vůdci Izraele / 2019 4Q 13

Právě sledujete: Bible pro dnešek / Vůdci Izraele / 2019 4Q 13

Z pořadu: Bible pro dnešek

Připadáte si jako vůdce? Možná jste matkou v domácnosti, možná dělníkem v továrně, možná žijete sami nebo naopak ve velké rodině. Ale třeba si nepřipadáte jako vůdce. Co se můžeme naučit ze života těch, kteří vůdci byli? Můžeme ovlivnit život lidí kolem nás? Očekává to od nás Hospodin? A jak dnes číst Bibli bez „brýlí“, které nám nasadila církev, společnost, rodina… Jde to vůbec?
Rozhovor na téma třináctého úkolu „Vůdci Izraele", vedli redaktor Hope TV Jindřich Černohorský a teolog Josef Dvořák.

O právě studovaných a připravovaných tématech studia Bible se dozvíte na stránkách SŠ v ČR http://sobotniskola.casd.cz a na Slovensku http://sobotnaskola.casd.sk

zobrazit více zobrazit méně

Kohouti kokrhají všude stejně — autorské čtení Jana Bárty (1/36)

Kohouti kokrhají všude stejně — autorské čtení Jana Bárty (1/36)

Bible pro dnešek / Špatné rozhodnutí – a co dál? / 2019 4Q 12

Bible pro dnešek / Špatné rozhodnutí – a co dál? / 2019 4Q 12

15. unijní setkání ASI-CS • Bratislava • 3/3 sobota - odpoledne • Povedz to svetu

15. unijní setkání ASI-CS • Bratislava • 3/3 sobota - odpoledne • Povedz to svetu

Další nově nahraná videa

Bible pro dnešek / Můžeme něčím potěšit Boha? / 2025 1Q 03

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Můžeme něčím potěšit Boha? / 2025 1Q 03
Studijní materiály k pořadu si můžete zdarma stáhnout zde:
https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/sobotni-skola-2025

zobrazit více

Bible pro dnešek / Láska jako oboustranný vztah / 2025 1Q 02

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Láska jako oboustranný vztah / 2025 1Q 02
Studijní materiály k pořadu si můžete zdarma stáhnout zde:
https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/sobotni-skola-2025

zobrazit více

Aktuality

Unijní konference CASD 2014: Zůstaňte ve mně – odpolední bohoslužba

30. 5. 2014

Záznam odpolední části konferenčního shromáždění Česko-Slovenské unie Církve adventistů sedmého dne (CASD), které se konalo 17. května 2014 v Bratislavě.
Prostřednictvím videí a osobních výpovědí byla představena činnost různých oddělení CASD - ADRA Slovensko, INRI road, nemocniční kaplani, křesťanská ZŠ a MŠ Elijáš, práce v komunitách a projekt mládeže Dotkni sa neba. Povzbuzením, poděkováním a slovem z Bible posloužil také Mikuláš Pavlík, předseda Česko-Slovenské unie CASD.
Motem unijní konference CASD 2014 se stala slova Ježíše Krista: "Zůstaňte ve mně" z Janova evangelia 15,4-5.
Více informací o Církvi adventistů sedmého dne najdete na webových stránkách adventiste.cz.
Natočeno v Bratislavě, 2014.
přečíst více

Bible pro dnešek / Římanům 2,11-16 / Kristus, zákon a evangelium

27. 5. 2014

Co bude s pohany? Jaký postoj zaujme Bůh k bezbožníkům a co bude s těmi, kteří se s evangeliem v životě nepotkali? Skutečně je Boží zákon, láska vepsána do srdcí lidí? Zamyšlení nad textem z epištoly Římanům, 2. kapitoly připravil kazatel Mgr. Radomír Jonczy.
Pořad Bible pro dnešek nabízí různorodé pohledy na biblické pasáže a témata. Jednotlivé díly jsou inspirovány biblickými úkoly, které připravuje oddělení Sobotní školy (SŠ) Církve adventistů sedmého dne (CASD). Témata jsou členěna do třinácti dílu v každém z čtvrtletí kalendářního roku. Kromě sledování pořadu se můžete zapojit do diskuse nad jednotlivými myšlenkami v kterémkoliv ze sborů CASD v ČR anebo SR. Více o místech a časech, kde se Bible studuje, naleznete na www.casd.cz a www.casd.sk nebo v aplikaci SBORY.
O právě studovaných a připravovaných tématech studia Bible se dozvíte na stránkách SŠ v ČR http://sobotniskola.casd.cz/ a na Slovensku http://sobotnaskola.casd.sk/
Texty ke studiu si můžete přečíst zde: LEKCE.
Inspirace pro studium Bible v Sobotní škole 31. května 2014.
přečíst více

Přerušení vysílání HopeTV z technických důvodů - 27. 5. 2014 (10.25-12.30 hod.)

27. 5. 2014

Z důvodu technické revize na elektrorozvodech dojde dnes (27. 5. 2014) k přerušení vysílání HopeTV v době cca od 10.25 hod. do 12.30 hod. (možné obnovení vysílání HopeTV i dříve).
Všem divákům se za tento výpadek omlouváme. Děkujeme za pochopení.
přečíst více