Péče není samozřejmost (Care is not obviousness)

Právě sledujete: Péče není samozřejmost (Care is not obviousness)

S titulky

Jsou mezi námi i kolem nás - ti, kteří pečují o své blízké, členy rodiny nebo přátele se speciálními potřebami. Oni sami i jejich okolí to často považuje za samozřejmost - nic dobrého, co děláme pro druhé, ale není úplně samozřejmé. Zvláště když se jedná o leckdy náročnou péči a podporu o člověka s postižením nebo závažným onemocněním...

They are among us and around us - those who care for their loved ones, family members or friends with special needs. They themselves and their surroundings often take it as obviousness - but nothing good we do for others is quite obvious. Especially when we talk about the demanding care and support for persons with disability or a serious illness.

Video bylo připraveno pro Adventistickou službu lidem se speciálními potřebami (ASLSSP)
Více informací najdete na: http://bezbarier.casd.cz/

zobrazit více zobrazit méně

Hledání 2: Bolest (3/14)

Hledání 2: Bolest (3/14)

Hledání 2: Bolest (3/14)

Hledání 2: Bolest (3/14)

Důkaz o Bohu 2: Boží uzdravení (10/25)

Důkaz o Bohu 2: Boží uzdravení (10/25)

Další nově nahraná videa

Adventisté ve světě | Tělocvična pro Itgela

Z pořadu: Adventisté ve světě

V centru mongolského Ulánbátaru funguje už více než 15 let škola adventistů sedmého dne Tusgal. Jak škola funguje? A co nejvíce teď potřebuje?

Mezinárodní stránky projektu:
https://www.adventistmission.org/
zobrazit více

Bible pro dnešek / Soucitný a horlivý Bůh / 2025 1Q 04

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Soucitný a horlivý Bůh / 2025 1Q 04

Studijní materiály k pořadu si můžete zdarma stáhnout zde:
https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/sobotni-skola-2025

zobrazit více

Aktuality

Misie adventistů ve světě: Vyrostl jsem v Paříži

26. 2. 2017

Přinášíme vám novou sérii krátkých videodokumentů o misii Církve adventistů sedmého dne a jejích členů. V prvním čtvrtletí 2017 uvidíte činnost členů církve v Euroasijské divizi CASD. Ve videích se řada lidí podělila o to, čím žijí díky své víře v Ježíše Krista.
Díl "Vyrostl jsem v Paříži" nás zavede do Francie, kde francouzský Izraelec konvertoval ke křesťanství a založil malou komunitu adventistických Židů na předměstí Paříže a již 40 let se nepřetržitě sdílí o svém objevu Ježíše Krista.


přečíst více

Důkaz o Bohu: Trest (8/26)

24. 2. 2017

Každé přestoupení zákona sebou nese odpovídající trest. Někdy větší, jindy menší. Míra trestu se zrcadlí v závažnosti provinění. Možná máme tendence v takových chvílích obviňovat Boha, že je krutý a nespravedlivý. Je potřeba si ale uvědomit, že to my jsme krutí v tu chvíli, kdy děláme něco špatně a jsme slepí vůči Boží lásce.
Osmý díl nového pořadu HopeTV.cz s misionářem Korneliem Novakem nese název "Trest".


přečíst více

Na ceste 4: Na Mars

22. 2. 2017

Nový slovenský seriál Na ceste, který pro vás připravila televize HopeTV, přináší historický přehled o misijních cestách Církve adventistů sedmého dne. Čtvrtý díl Na Mars se soustředí na začátek 20. století, kdy americký misionář J.N. Anderson vedl svůj tým do Číny, kde v roce 1903 založil první adventistický sbor.


přečíst více