Jiří Beneš: Jozue (rozhovor s autorem)

Právě sledujete: Jiří Beneš: Jozue (rozhovor s autorem)

Z pořadu: Jiří Beneš: kniha Jozue

Jiří Beneš je vedoucí Katedry biblistiky a judaistiky Husitské teologické fakulty UK v Praze. Osm let se zabýval výkladem starozákonní knihy Jozue a tento rok jej vydal knižně ve spolupráci s Adventistickým teologickým institutem a nakladatelstvím Návrat domů. V rozhovoru s Janem Bártou upřesňuje svou motivaci pro nasání knihy.
zobrazit více zobrazit méně

Jiří Beneš: Jozue (spot 1)

Jiří Beneš: Jozue (spot 1)

Důkaz o Bohu: Největší div světa (25/26)

Důkaz o Bohu: Největší div světa (25/26)

Důkaz o Bohu: Život s Bohem (24/26)

Důkaz o Bohu: Život s Bohem (24/26)

Další nově nahraná videa

Bible pro dnešek / Cesta, pravda i život / 2024 4Q 10

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Cesta, pravda i život / 2024 4Q 10
zobrazit více

Bible pro dnešek / Zdroj života / 2024 4Q 09

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Zdroj života / 2024 4Q 09
zobrazit více

Aktuality

Národní týden manželství 2017: Ježíšova rodina (3/6) Ježíšovi sourozenci

15. 2. 2017

Oddělelní Křesťanského domova Církve adventistů sedmého dne připravilo v rámci Národního týdne manželství 6-ti dílnou minisérii na téma Ježíšova rodina. Zamyšlením provází Radomír Jonczy, který si do studia pozval rodinného psychologa Jeronýma Klimeše. Třetí díl se zabývá Ježíšovými sourozenci.
O Národním týdnu manželství se více dozvíte na www.tydenmanzelstvi.cz


přečíst více

Národní týden manželství 2017: Ježíšova rodina (2/6)

14. 2. 2017

Oddělelní Křesťanského domova v rámci Církve adventistů sedmého dne připravilo během Národního týdne manželství 6-ti dílnou minisérii na téma Ježíšova rodina. Zamyšlením provází Radomír Jonczy, který si do studia pozval rodinného psychologa Jeronýma Klimeše. Druhý díl nese název Ježíšova rodina. O Národním týdnu manželství se více dozvíte na www.tydenmanzelstvi.cz



přečíst více

Národní týden manželství 2017: Ježíšova rodina (1/6)

13. 2. 2017

Oddělelní Křesťanského domova v rámci Církve adventistů sedmého dne připravilo během Národního týdne manželství 6-ti dílnou minisérii na téma Ježíšova rodina. Zamyšlením provází Radomír Jonczy, který si do studia pozval rodinného psychologa Jeronýma Klimeše. První díl se zabývá osobou Josefa, Ježíšova otčíma. Více o Národním týdnu manželství naleznete na www.tydenmanzelstvi.cz


přečíst více