Abraham - Roman Hampacher 4/6 Já + rodina (Kongres mládeže ČS 2015)

Právě sledujete: Abraham - Roman Hampacher 4/6 Já + rodina (Kongres mládeže ČS 2015)

Z pořadu: Abraham - Roman Hampacher (Kongres mládeže ČS 2015)

"Neboj se jít a sáhnout si až na své dno, rozšroubovat svou DNA, jít úplně k prvopočátku toho, kde všechno začíná. Pokud toužíš změnit sám sebe, musíš začít od základu, od začátku, ode dna. Musíš změnit to, co zadává program Tvým buňkám, Tvému myšlení a tím předurčuje vývoj a vlastnosti Tvého organismu... musíš změnit svou DNA."

Kongres mládeže Českého sdružení Církve adventistů sedmého dne se uskutečnil v srpnu 2015. Akce nesla název "Komplex DNA" a jejím cílem bylo znovu se zamyslet nad svojí podstatou a směřováním. Hlavním řečníkem celého kongresu byl pastor Církve adventistů Roman Hampacher.

Čtvrtá promluva Romana Hampachera se zamýšlí nad vztahem já vs. RODINA. Jaké je to být křesťanem ve své vlastním rodině? Jdeme vždy příkladem? A proč 7/10 dětí opouští naše církevní společenství?
zobrazit více zobrazit méně

Bible pro dnešek / Když milující otec musí trestat / 2015 4Q 4

Bible pro dnešek / Když milující otec musí trestat / 2015 4Q 4

Blok 57 - Patrik Nehyba

Blok 57 - Patrik Nehyba

Abraham - Roman Hampacher 3/6 Já + oni (Kongres mládeže ČS 2015)

Abraham - Roman Hampacher 3/6 Já + oni (Kongres mládeže ČS 2015)

Další nově nahraná videa

Bible pro dnešek / Můžeme něčím potěšit Boha? / 2025 1Q 03

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Můžeme něčím potěšit Boha? / 2025 1Q 03
Studijní materiály k pořadu si můžete zdarma stáhnout zde:
https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/sobotni-skola-2025

zobrazit více

Bible pro dnešek / Láska jako oboustranný vztah / 2025 1Q 02

Z pořadu: Bible pro dnešek

Bible pro dnešek / Láska jako oboustranný vztah / 2025 1Q 02
Studijní materiály k pořadu si můžete zdarma stáhnout zde:
https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/sobotni-skola-2025

zobrazit více

Aktuality

Martin Chadima - Sexualita v náboženstvích (1/3)

30. 7. 2017

Záznam přednášek ThDr. Martina Chadimy, Th.D. na téma „Sexualita ve světových náboženstvích“. Jakou roli hrála sexualita v různých náboženstvích, jejich dějinách, proč a do jaké míry jsou k ní otevřené?Přednášky byly natočeny ve Společenském centru Londýnská 30, Praha 2011.

V první části se religionista Martin Chadima zaměřil na pojetí sexuality v přírodních náboženstvích. Jaké je vlastně přírodní náboženství? Zdá se jako velice iracionální, protože se nerozvinulo, jako jiná náboženství. Jaké vlastnosti má tato sexualita? V nějaké míře sexualitu potřebujeme, vždyť každý by chtěl mít děti.


přečíst více

Majstrštyk: Chlapec vyfukující mýdlové bubliny (4/26)

28. 7. 2017

Majstrštyk je dokumentární série australské televize HopeChannel, která zkoumá některá z nejslavnějších a nejzajímavějších náboženských uměleckých děl. V době, kdy mnozí nemohli číst, bylo umění používáno jako základ pro pochopení Boha.
Obraz Chlapec vyfukující mýdlové bubliny namaloval roku 1867 francouzský malíř Édouard Manet. Proč se tak často kreslí děti s bublinami? Jde o ilustraci života, nebo najdeme ještě hlubší podtext?


přečíst více

Misie adventistů ve světě: Cesta ke zdraví I

26. 7. 2017

HopeTV.cz vám přináší novou sérii krátkých videodokumentů o misii Církve adventistů sedmého dne a jejích členů. Ve druhém čtvrtletí 2017 uvidíte činnost členů církve v Západo-Středoafrické divizi CASD. Ve videích se řada lidí podělila o to, čím žijí díky své víře v Ježíše Krista.
Los Angeles není jen Město andělů, ale především Město stínů ... lidí, kteří se potýkají s nedostatkem, kteří bojují, aby přežili. Pro Američany jde o práci, která přesahuje. Je to důvod, proč tu všichni jsme. Jsme vedeni ke konáni služby, která má dopad na okolní svět a na společnost, v níž žijeme.


přečíst více