Projekt rodina - Opustit hnízdo (4/16)

Právě sledujete: Projekt rodina - Opustit hnízdo (4/16)

Platí asi všeobecně, že neradi opouštíme to, co nám vyhovuje, co je pro nás pohodlné a co přináší užitek. Co ale dělat v případě, že partnerovi vyhovuje servis rodičů a nemá se k tomu, aby opustil své rodné "hnízdo"? Slibuje změnu a čas stále plyne. Jak se k této situaci postavit? Možná prožíváte, nebo jste prožili něco podobného. Jiná situace nastává, když se poznají lidé ve zralém věku, kteří už mají něco za sebou. Chtějí začít nový vztah, ale nemají vyřešenou minulost. Mnozí to co bylo, neřeší a utíkají před tím. Ale zjišťují, že to tak úplně nejde. Jak může poznamenat nový vztah právě neuzavřená minulost? A jak se s tím co bylo, dobře vyrovnat? Na toto téma jsme si povídali s naším hostem Mgr. Milenou Mikulkovou, poradkyní v oblasti výchovy a mezilidských vztahů. Více informací najdete na: http://www.projektrodina.cz/ Můžete navštívit naše stránky: http://www.hopetv.cz Můžete nás sledovat na Facebooku: http://www.facebook.com/HopeTV Odebírat naši tvorbu můžete zde: http://goo.gl/GFLxYj Jsme součástí Církve adventistů sedmého dne: http://www.casd.cz zobrazit více zobrazit méně

Blok 57 - Patrik Nehyba

Blok 57 - Patrik Nehyba

Projekt rodina - seznamte se s Milenou Mikulkovou

Projekt rodina - seznamte se s Milenou Mikulkovou

Čekáme... na co vlastně?

Čekáme... na co vlastně?

Další díly

Re-form-ace: Stačí Bible? (1/8)

Rok 2017 je připomínkou, že uplynulo 500 let od začátku evropské reformace, kdy Martin Luther v Německu zveřejnil svých 95 tezí.
Podle Luthera je jedním z pilířu pro spasení důraz na sola scriptura, tedy pouze Písmem. Podle křesťanské tradice všechna pravda o Bohu vychází z Bible. V čem spočívá převratnost těchto pilířů? A má někdo patent na výklad Bible?
Rozhovor v kostele Martina ve zdi vedli webpastor Jindřich Černohorský a duchovní Církve československé husitské Martin Chadima.

zobrazit více

Majstrštyk: Petrovo zapření (19/26)

Majstrštyk je dokumentární série australské televize HopeChannel, která zkoumá některá z nejslavnějších a nejzajímavějších náboženských uměleckých děl. V době, kdy mnozí nemohli číst, bylo umění používáno jako základ pro pochopení Boha.
Obraz "Petrovo zapření" namaloval roku 1610 italský malíř Caravaggio. Tak jako mnoho jiných jeho obrazů i tento používá světlo a stín k zvýraznění hlavních postav. Voják je ve stínu, ale Petrova tvář je dobře osvětlena. Caravaggio chtěl zdviženými prsty takto symbolicky znázornit tři Petrova zapření Krista.

zobrazit více

Odebírejte nová videa jako první